Hemen Ara
0 544 251 34 11

Hafif Makine Taşıma

31.10.2017
984 görüntülenme
Hafif Makine Taşıma

Hafif makine taşıma hizmeti, imalat veya taşımacılık alanlarında kullanılan bir makinenin bir fabrikadan ya da atölyeden başka bir noktaya taşınmasını kapsar. Yeni üretilen makinenin satışı ya da ikinci el makinenin bakım veya tamiri için talep edilebilen bu hizmetin titizlilikle yürütülmesi gerekir, çünkü nakliye edilen makineler oldukça değerlidir. Dolayısıyla, makinenizin herhangi bir hasar almadan bir noktadan diğerine transfer edilmesi büyük bir önem taşır. Bu yüzden taşıma işleminin tüm aşamalarının titizlilikle yürütülmesi gerekir. Dikkatsiz yürütülen herhangi bir aşama ürününüze zarar verebileceği için profesyonel bir destek almanız şarttır.   

Makine Taşıma Süreci Nasıl İlerler

Makine taşıma ihtiyacının doğmasıyla başlayan süreç, ürünün taşınacağı yerin belirlenmesiyle devam eder. Makinenizin nereye taşınacağını belirledikten sonra ise güvenilir ve hızlı bir çekici bulmanız gerekir. 

Forklift Taşıma

Makinenizin nereye nakledileceği ve kimle çalışacağınızı belirledikten sonra ürününüzün taşıma için hazır olduğundan emin olmalısınız. Bu anlamda makineyi çalıştırmak için kullanılan tüm aksamları ve parçaları dikkatli bir şekilde yerinden çıkarın. Yanlış sökülen bir kablonun ya da aksamın tüm makineyi kısa devre yaptırma olasılığı vardır. Bu yüzden bu işlemlerin en az iki kişinin kontrolünde herhangi bir acele olmaksız yapılması şarttır. 

Makine Güvenliği

Makinenin güvenli bir şekilde sökülmesinin ardından ağırlığa göre bir forklift veya vinçle ürün çekiciye yüklenir. Bu aşamadan sonra makineniz istediğiniz noktaya transfer edilir. 

Hizmet Noktalarımız

İstanbul merkezli firmamız Pendik, Kartal, Maltepe ve Türkiye’nin her noktasında makine taşıma hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllardır edinilen deneyim ile güven ve hız sunan Alp Oto Kurtarıcı, makine transferi alanında faaliyet gösteren güvenilir  firmalarından biridir.  

Biz Kimiz

1995’te hidrolik iş makina imalatı ve bakımı üzerine kurulan firmamız, on yılı aşkın oto kurtarma ve makine taşıma tecrübesi ile Alp Oto Kurtarıcı çatısı altında müşterilerine üstün hizmet ve memnuniyet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörün önde gelen oyuncularından biri olarak, her türlü hava koşulunda ve 7/24 olarak başta İstanbul lokasyonu olmak üzere ülkemizin her noktasında bulunan müşterilerimize makine taşıma hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Önceki İşlerimizden…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.