Hemen Ara
0 544 251 34 11

Kartal Oto Kurtarma

Anasayfa » Hizmet Noktalarımız » Kartal Oto Kurtarma

Bir arıza ya da kaza sonucunda aracınız sürülemez hale gelmesi her sürücünün başına gelebilecek olaylardan biridir. Bu tür durumlarda sakin kalmalısınız çünkü on yılı aşkın oto çekici tecrübesi bulunan firmamızın sunduğu Kartal oto kurtarma hizmeti ile aracınız hızlı bir şekilde güvenli bir alana çekilir ve ilgili servisin aracınızı olabilen en kısa sürece incelemeye başlandığından emin olunur.

Kartal Oto Çekici

Olumsuz hava koşulları, araç kaynaklı bir arıza veya kaza gibi durumlar sonucunda arabanız sürülemez hale gelebilir ve oto çekici hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda atmanız gereken birkaç adım vardır.

Sigorta Şirketinizi Arayın

Her şeyden önce, aracınız çalışmıyorsa ve bir oto çekici yardımı ile tamirciye götürmeniz gerekiyorsa kasko poliçenizi incelemelisiniz. Poliçenizde açıklanan durumlardan biri sonucunda arabanız kullanılamaz hale geldiyse Kartal oto kurtarma hizmetinden poliçe dahilinde tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanabileceksiniz. Kaskonuzun oto kurtarma hizmetini karşılayıp karşılamadığını öğrendikten sonra sigorta şirketinize bir arama gerçekleştirerek bilindik çoğu sigorta şirketi ile anlaşması bulunan Alp Oto Kurtarıcı ile çalışmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Böylece, Kartal oto çekici hizmetinden herhangi bir ek masraf yapmadan faydalanırsınız.

Kaskonuz Yoksa

Kasko şirketlerinin uzun prosedürleriyle uğraşmak istemiyor musunuz? Veya kasko anlaşmanız mu yok? Öyleyse hiç vakit kaybetmeden bizi 0 532 650 35 29 üzerinden arayabilir, lokasyonunuza göre 30 dakika ila 1 saat içerisinde oto kurtarma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bizden doğrudan hizmet almak istediğiniz zaman dikkat etmeniz gereken gereken bazı noktalar vardır. Telefon görüşmesi esnasında, aracınızın türü (otomobil, kamyon, minibüs vb.), kasa tipi (station, hatchback, sedan vb.), aracın çekileceği uzaklık ve kaç adet aracın aynı anda taşınması gerektiği gibi bilgileri tarafımıza aktarmalısınız. Bunlara göre hangi oto çekici ile aracınızı taşıyacağımızı belirlememize yardımcı olmanın yanı sıra, yaklaşık olarak ne kadar bir ücret ödemeniz gerekeceğini de vakit kaybetmeden öğrenebilirsiniz.

Biz Kimiz

1995’te hidrolik iş makina imalatı ve bakımı üzerine kurulan firmamız, on yılı aşkın oto kurtarma tecrübesi ile Alp Oto Kurtarıcı bünyesinde müşterilerine üstün hizmet ve memnuniyet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörün önde gelen oyuncularından biri olarak, her türlü hava koşulunda ve 7/24 olarak Kartal lokasyonunda bulunan müşterilerimize oto çekici vermeye devam etmekteyiz.