Hemen Ara
0 544 251 34 11

Tuzla Oto Kurtarma

Anasayfa » Hizmet Noktalarımız » Tuzla Oto Kurtarma

Her ne kadar istenmeyen bir durum olsa da birden ortaya çıkan bir arıza ya da trafik kazası yüzünden aracınızı kullanamayabilirsiniz. Eğer başınıza bu tür bir olay gelirse öncelikle panik yapmamaya çalışın. Sonrasında, kendinizin ve yanınızdakilerin güvenli bir noktaya ulaşmasını sağlayın. Ardından on senelik oto kurtarma deneyimi bulunan şirketimize ulaşarak, Tuzla oto kurtarma hizmeti talep edin. Böylece lokasyonunuza bağlı olarak mümkün olan en kısa sürede oto çekicilerimiz aracınızı güvenli bir noktaya taşır ve hızlıca tamir işlemlerinin başlamasına olanak sağlar.

Tuzla Oto Kurtarma

Bazen karlı veya yağmurlu hava gibi hava koşullarında aracınız arıza yapabilir. Belki de güneşli bir günde arabanızı sürerken bir kaza da başınıza gelebilir. Bu tür durumlarda aracınızı hareket ettiremeyebilirsiniz. Bu tür olayların yaşanması halinde izlemeniz gereken birtakım adımlar bulunuyor. 

Sigorta Şirketinize Ulaşın

Aracınız çalışmıyor ve bir oto çekici desteğiyle tamirciye götürmeniz gerekiyorsa öncelikle kasko poliçenizi inceleyin. Aracınızın poliçe kapsamında belirtilen nedenlerinden biri dolayısıyla kullanılamaz hale geldiyse sigortanız ile Tuzla oto kurtarma hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Sigortanızın oto kurtarma hizmetini ne ölçüde kapsadığından emin olduktan sonra sigorta firmanızla iletişim kurun ve birçok sigorta şirketiyle anlaşması bulunan Alp Oto Kurtarıcı ile çalışmak istediğinizi sigorta firmanıza iletin. Böylece şirketimizden oto çekici hizmetini herhangi bir ek ödeme ya da masraf olmadan alabileceksiniz.

Kaskonuz Yoksa

Kasko şirketlerinin uzun işlemleri için vaktiniz yok mu? Aracınız kaskolu değil mi? Öyleyse hiç zaman yitirmeden bize 0 532 650 35 29 üzerinden ulaşın. Bulunduğunuz konuma göre 30 dakika ila 45 dakika içinde oto kurtarıcımız aracanızı güvenli bir noktaya taşımak için yanınızda olacak.

Eğer firmamızdan bir aracı sigorta şirketi olmaksızın hizmet almak istiyorsanız birkaç noktaya dikkat etmelisiniz. Bize ulaştığınızda öncelikle aracanızın türünü (kamyon, minibüs vb.), kasa tipini ve hangi lokasyona taşınacağını belirtin. Böylece hangi oto çekici ile aracınızı taşıyacağımızı belirleyebileceğiz ve oto kurtarma hizmetimiz için takribi ne kadar bir ücret ödeyeceğiniz noktasında da sizi bilgilendireceğiz. 

Biz Kimiz

1995’te hidrolik iş makina imalatı ve bakımı üzerine kurulan firmamız, on yılı aşkın oto kurtarma tecrübesi ile Alp Oto Kurtarıcı çatısı altında müşterilerine üstün hizmet ve memnuniyet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörün önde gelen oyuncularından biri olarak, her türlü hava koşulunda ve 7/24 olarak Tuzla lokasyonunda bulunan müşterilerimize oto çekici vermeye devam etmekteyiz.