Hemen Ara
0 544 251 34 11

Oto Kurtarma

31.10.2017
10 görüntülenme
Oto Kurtarma

Olumsuz hava koşulları, kaza ya da araç arızası gibi birçok sebepten dolayı aracınız yolda kalabilir ve oto çekici hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu hizmeti alabileceğiniz çok sayıda oto kurtarıcı olsa da yalnızca birkaçı kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunar. Bu yüzden oto kurtarma hizmeti alırken aracınızı güven veren bir firmaya emanet etmelisiniz. 

Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Aracınız yolda kaldığında oto çekici desteği almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç unsur bulunur. 

Güvenlik

Öncelikle, kendinizin ve yanınızdakilerin güvenli bir noktada olduğundan emin olun. Yalnızca araçların geçtiği bir yolda kalmış olabilirsiniz. Eğer durum buysa, aracınızın dörtlü ikaz ışıklarını yakarak yanınızda bulunuyorsa aracın etrafına diğer sürücüleri uyarmak için birtakım işaretler koyabilirsiniz. Böylece, oto kurtarıcınız gelmeden önce kendinizi ve sevdiklerinizi istenmeyen kazalara karşı güvenceye almış olursunuz. 

Kontak

Aracınız hareket etmiyor olsa dahi arabanızın kontağının kapalı olup olmadığını kontrol edin. Bazı durumlarda araç tekrardan hareket etmeye başlayabilir ve o an aracın içinde bulunmuyorsanız aracınız bir kazaya sebep olabilir. Bu yüzden konağınızı kapatın ve anahtarı da araçtan çıkarın. 

Kasko

Kendi güvenliğinizi ve araç kontağını kontrol edip araç güvenliğini sağladıktan sonra artık oto çekici çağırmanızın zamanı gelir. Eğer kaskonuz bulunuyorsa oto kurtarma hizmetinden tamamıyla ücretsiz bir şekilde yararlanma hakkınız olabilir, ancak emin olmak için kasko firmanızla irtibata geçin. Kasko şirketiniz oto çekici hizmetini karşılıyor ise aracınızı halihazırda onlarca kasko ve sigorta firmasıyla anlaşması bulunan Alp Oto Kurtarıcı ile taşımak istediğinizi belirtebilirsiniz. Lokasyonunuza göre 30 dakika ila 1 saat içerisinde yanınıza ulaşacak olan profesyonel oto kurtarıcılarımız aracınızı ve sizleri en yakın güvenli noktaya taşır. 

Oto Kurtarma Fiyatını Belirleyen Etkenler

  • Araç Tipi (kamyon, otomobil, minibüs vb.)
  • Aracın Çekileceği Mesafe
  • Geçilmesi Gereken Tüm Paralı Yollar ve Köprüler 
  • Araç Sayısı 

 

Hizmet Noktalarımız

 

Tecrübeli firmamız Pendik, Kartal, Tuzla ve Kurtköy başta olmak üzere ülkemizin her yerinde profesyonel bir şekilde oto kurtarma, yol yardım ve hafif makina taşıma hizmeti sunmaktadır. 

 

Biz Kimiz

 

1995’te hidrolik iş makina imalatı ve bakımı üzerine kurulan firmamız, on yılı aşkın oto kurtarma tecrübesi ile Alp Oto Kurtarıcı çatısı altında müşterilerine üstün hizmet ve memnuniyet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörün önde gelen oyuncularından biri olarak, her türlü hava koşulunda ve 7/24 olarak başta İstanbul lokasyonunda  olmak üzere ülkemizin her noktasında bulunan müşterilerimize oto çekici hizmeti vermeye devam etmekteyiz. 

 

Bazı İşlerimiz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.