Hemen Ara
0 544 251 34 11

Kurtköy Oto Çekici

Anasayfa » Hizmet Noktalarımız » Kurtköy Oto Çekici

Arıza ya da kaza sonucunda aracınız sürülemez hale gelebilir. Bu hemen her şöförün yaşayabileceği istenmeyen durumlardan biridir. Böyle bir durum yaşadığınız takdirde her şeyden önce sakin kalmaya çalışın. Sakinlikle hareket ederek kendinizin ve yanındakilerin güvenli bir yerde olduğundan emin olun. Ardından yaklaşık on senedir oto kurtarma deneyimi bulunan şirketimize ulaşarak, Kurtköy oto çekici hizmeti talep edin. Firmamız arabanızı hiç vakit kaybetmeden tamircinize ya da servisinize taşır ve aracınızın tamirat işlemlerinin hemen başlamasını sağlar.

Kurtköy Oto Çekici

Bazen karlı veya yağmurlu hava gibi hava koşullarında aracınız arıza yapabilir. Belki de güneşli bir günde arabanızı sürerken bir kaza da başınıza gelebilir. Bu tür durumlarda aracınızı hareket ettiremeyebilirsiniz. Bu tür olayların yaşanması halinde izlemeniz gereken birtakım adımlar bulunuyor. 

Sigorta Şirketinizle İrtibat Kurun

Öncelikle, arabanız hiçbir şekilde çalışmıyor ve bir oto kurtarıcı desteğiyle servise götürmeniz gerekiyorsa ilk olarak kasko poliçenize göz atın.  Eğer aracınız poliçenizin kapsadığı etkenlerden biri sebebiyle sürülemez durumdaysa sözleşmeniz sayesinde Kurtköy oto kurtarma hizmetinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Sigortanızın oto çekici hizmetini karşıladığından emin olduktan sonra sigorta şirketinizle irtibata geçerek onlarca sigorta firmasıyla sözleşmesi bulunan Alp Oto Kurtarıcı ile çalışmak istediğinizi belirtin. Bu sayede, firmamızdan Kurtköy oto çekici hizmetimizi hiçbir sürpriz ek ödeme olmaksızın alabilirsiniz.

Kaskonuz Yoksa

Kasko şirketlerinin uzun işlemleri için vaktiniz yok mu? Aracınız kaskolu değil mi? Öyleyse hiç zaman yitirmeden bize 0 532 650 35 29 üzerinden ulaşın. Bulunduğunuz konuma göre 30 dakika ila 45 dakika içinde oto kurtarıcımız aracanızı çekiyor olacak.

Eğer firmamızdan herhangi bir aracı sigorta şirketi olmadan hizmet almak istemeniz halinde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle bize ulaştığınızda aracanızın türünü, kasa tipini ve hangi servise çekileceğini bildirmelisiniz. Böylece hangi oto çekici ile aracınızı taşıyacağımızı belirleyebileceğiz. Ayrıca, oto kurtarma hizmetimiz için takribi ne kadar bir ücret ödemeniz gerekeceğini de size aktarıyor olacağız. 

Biz Kimiz 

1995’te hidrolik iş makina imalatı ve bakımı üzerine kurulan firmamız, on yılı aşkın oto kurtarma tecrübesi ile Alp Oto Kurtarıcı çatısı altında müşterilerine üstün hizmet ve memnuniyet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörün önde gelen oyuncularından biri olarak, her türlü hava koşulunda ve 7/24 olarak Kurtköy lokasyonunda bulunan müşterilerimize oto çekici vermeye devam etmekteyiz.