Hemen Ara
0 544 251 34 11
31.10.2017
1 görüntülenme
Yol Yardım

Aracınızla seyir halindeyken yakıtınız bitebilir, park halinde dörtlüleri açık unutarak akünün bitmesine sebep olabilir ya da anahtarınızı araç içinde unutabilirsiniz. Bu tür durumlarda yol yardım hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Yol yardım, oto kurtarmadan farklı olarak aracınızı başka bir yere çekmeksizin aracınız için gereken akü veya yakıt takviyesi, lastik değişimi ve oto çilingir desteği gibi noktalarda size yardımcı olur. Bu yüzden de genel olarak yol yardım hizmetlerinin oto kurtarma ile kıyaslandığında daha uygun olduğu bilinmektedir. 

Süreç Nasıl İşler

Aracınızı çalıştıramadığınızı fark ettiğinizde öncelikle sorunun ne olduğundan emin olun. Çünkü sorunu yanlış tespit ederseniz profesyonel yol yardım takımımız gerekli aletleri getiremez ve sonuç olarak aracınızın tekrar çalışır hale getirilmesi biraz daha gecikebilir. Aracınızın çalışmasını önleyen sorunun ne olduğunu keşfettikten sonra aşağıdaki adımlar uygulanacaktır. 

 

Yakıt Takviyesi

Yol Yardım Yakıt Takviyesi

Eğer aracınız için yakıt ikmali gerekiyorsa ekibimiz gerekli benzin ya da motorini bulunduğunuz noktaya getirir. İvedililikle aracınıza doldurulan yakıt sayesinde en yakın benzin istasyonuna ulaşıp deponuzu istediğiniz ölçüde doldurabilir ve yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Akü Değişimi

Araç Akü Takviye

Kimi zaman aracımızı park ederken farkında olmadan far ya da dörtlü ikaz ışıklarını açık unutabiliriz. Bu da uzun süre aracımıza dönmediğimizde akü şarjınızın  bitmesine neden olabilir. Ancak endişelenmeyin. Bulunduğunuz lokasyona yönlendireceğimiz çalışanlarımız akünüzü sarj eder ve aracınızın tekrardan çalıştığından emin olur. 

 

Oto Çilingir Hizmeti

Yol Yardım Oto Çilingir

Çoğu sürücü yanında yalnızca bir tane araba anahtarı taşır. Bu yüzden anahtar arabanın içindeyken kapıyı kapatırsanız araç kapılarını tekrar açamayabilirsiniz. Bu durumda bize ulaşarak çağıracağınız deneyimli yol yardım çalışanlarımız araç kapılarına herhangi bir zarar vermeden kapıyı açar. 

 

Lastik Değişimi

Patlak Tekerlek Değişimi

Seyir halindeyken araç lastiğiniz delici bir aletin ya da çok sayıda cam parçasının üzerinden geçebilir ve lastiğiniz patlar. Patlak lastikle güvenli bir şekilde yolculuğunuza devam edemezsiniz, dolayısıyla yol yardım hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Lokasyonunuza göre 45 dakika ila 1.5 saat aralığında yanınıza ulaşan firmamız lastiklerinizi hızlı bir şekilde yenileriyle değiştirir. 

 

Yol Yardım ve Oto Kurtarmanın Farkları 

Oto kurtarma, aracın bir noktadan başka bir noktaya taşınması anlamına gelirken yol yardım yolda kalan bir aracın gerekli destek ile tekrar çalışır hale getirilmesini esas alır. Bu yüzden de genellikle aracınız bulunduğu noktada akü şarj etme, yakıt takviyesi, lastik değişimi ya da oto çilingir hizmeti ile tekrardan sürülebilecek hale getirilir. Oto kurtarmanın aksine yalnızca tek taraflı bir mesafe gidildiği için yol yardımın daha uygun bir hizmet olduğunu belirtebiliriz. 

 

Hizmet Noktalarımız 

Tecrübeli firmamız PendikKartalTuzla ve Kurtköy başta olmak üzere ülkemizin her yerinde profesyonel bir şekilde oto kurtarma, yol yardım ve hafif makina taşıma hizmeti sunmaktadır. 

 

Biz Kimiz

1995’te hidrolik iş makina imalatı ve bakımı üzerine kurulan firmamız, on yılı aşkın oto kurtarma tecrübesi ile Alp Oto Kurtarıcı çatısı altında müşterilerine üstün hizmet ve memnuniyet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörün önde gelen oyuncularından biri olarak, her türlü hava koşulunda ve 7/24 olarak başta İstanbul lokasyonunda  olmak üzere ülkemizin her noktasında bulunan müşterilerimize oto çekici hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.