Hemen Ara
0 544 251 34 11

Pendik Oto Çekici

Anasayfa » Hizmet Noktalarımız » Pendik Oto Çekici

Bir arıza ya da kaza sonucunda aracınız sürülemez hale gelmesi zaman zaman her sürücünün başına gelen istenmeyen olaylardan biridir. Bu tür durumlarda panik yapmamalısınız. Çünkü son derece deneyimli firmamız tarafından sunulan Pendik oto çekici hizmeti ile aracınız güvenli bir noktaya taşınır ve servis tarafından ivedililikle gerekli müdahelelerde bulunulur. 

Pendik Oto Kurtarma 

Kötü hava şartları, araçtan kaynaklanan bir arıza ya da trafik kazası gibi faktörler sonucunda aracınız hareket edemez hale gelebilir ve oto kurtarma hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu hizmete ihtiyaç duymanız halinde izlemeniz gereken birkaç adım bulunmaktadır.

Sigorta Şirketinizi Arayın

Her şeyden önce, aracınız çalışmıyorsa ve bir oto çekici yardımı ile tamirciye götürmeniz gerekiyorsa kasko poliçenizi incelemeniz gerekir. Kasko poliçenizde belirtilen durumlardan biri sonucunda aracınız hareket hale geldiyse oto kurtarma hizmetinden kasko şartları ölçüsünde ücretsiz şekilde yararlanma hakkınız olacaktır. 

Kaskonuzun oto çekici hizmetini kapsadığından emin olduktan sonra şirketinizi arayarak halihazırda sektörün önde gelen birçok sigorta firmasıyla anlaşması bulunan Alp Oto Kurtarıcı ile çalışmak istediğinizi belirtebilir, Pendik oto kurtarma hizmetinden poliçeniz kapsamında herhangi bir ek masraf olmadan yararlanabilirsiniz. 

Kaskonuz Yoksa

Kasko şirketlerinin uzun prosedürleriyle uğraşmamak istiyorsanız ya da kasko anlaşmanız yok ise hiç vakit kaybetmeden bizi 0 532 650 35 29 üzerinden arayabilir, lokasyonunuza göre 30 dakika ila 1 saat içerisinde oto kurtarma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Bizden doğrudan hizmet almak istediğinizde göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlar vardır. Bizi aradığınızda, aracınızın cinsi (otomobil, kamyon, minibüs vb.), kasa tipi (station, hatchback, sedan vb.), aracın taşınacağı mesafe ve kaç adet aracın aynı anda taşınması gerektiği gibi bilgileri belirtmelisiniz. Bu faktörlere göre hangi oto çekici ile aracınızı taşıyacağımızı belirlememize yardımcı olmanın yanında, yaklaşık olarak ne kadar bir ücretlendirmemiz olacağının bilgisini de hemen alabileceksiniz. 

Biz Kimiz 

1995’te hidrolik iş makina imalatı ve bakımı üzerine kurulan firmamız, on yılı aşkın oto kurtarma tecrübesi ile Alp Oto Kurtarıcı çatısı altında müşterilerine üstün hizmet ve memnuniyet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörün önde gelen oyuncularından biri olarak, her türlü hava koşulunda ve 7/24 olarak Pendik lokasyonunda bulunan müşterilerimize oto çekici vermeye devam etmekteyiz.